Дозвіл на користування надрами необхідний для того, щоб була можливість проводити видобуток корисних копалин чи певні дослідженні, котрі потребують такого роду втручання. Таким чином, щоб отримати права на користування надрами, компанія повинна узгодити це питання з певними державними структурами, адже більша частина земель знаходиться саме у державній власності, що потребує узгодження питань видобутку.

Тому в цій сфері завжди існували досить цікаві відносини, адже велика кількість компаній, котрі займаються видобутком корисних копалин, постійно зацікавлені у придбанні такого роду прав.

На даний момент у вас може бути реальна можливість вступити і відкриті торги щодо придбання такого роду прав.

Це дасть вам шанс розпочати власний видобуток корисних копалин якнайшвидше

Останнім часом функціонує досить зручна система, котра дозволяє кожному з учасників придбати такого роду права без особливих проблем.

Тобто ви маєте реальну можливість отримати права на видобуток корисних копалин не витрачаючи при цьому часу на пошук актуальних пропозицій та користуючись досить ефективною системою.

Для цього вам варто буде пройти реєстрацію на майданчику sale.uub.com.ua, що відкриє вам доступ до електронних аукціонів порталу Прозорро.Продажі. Саме тут головним чином здійснюються торги у багатьох цікавих напрямках, тобто ви маєте реальну можливість викупити права на користування надрами з мінімальними затратами на пошук замовлення та узгодження певних умов.

Угоду можна буде укласти досить швидко, а самі торги проходять цілком прозоро, що додатково підтверджується назвою порталу.

Саме тут ви можете знайти велику базу даних, в котрій є привабливі пропозиції щодо викупу прав на користування надрами

Тому якщо перед вами стоїть завдання викупу такого роду прав, то варто в першу чергу задуматись над використанням тих чи інших ділянок, обрати дещо найбільш цікаве для вас і вже потім переходити безпосереднбо до участі в торгах. Торги це по суті відкриті електронні аукціони, в яких може взяти участь фактично хто завгодно.

З одного боку, це звісно ж добре, адже ви цілком вільно можете долучитися до цього процесу та самостійно брати участь у відкритих торгах. З іншого боку, тут можуть виникнути певні проблеми. Ви повинні бути готові до того, що окрім вас на права користування надрами у певній ділянці можуть бути зацікавлені й інші компанії. Тобто однозначно буде мати місце конкурентна боротьба, в результаті якої буде виявлено переможця.

Самі торги проходять в три основних етапи. На кожному з етапі учасники повинні пропонувати ціну, яку вони готові віддати за право користування надрами.

Той з учасників, чия пропозиція виявиться в результаті найкращою, зможе розраховувати на придбання певних прав

Тому варто розуміти, що чим кращу ділянку ви виберете, тим більш серйозною може в результаті виявитись конкуренція. Тому ваші шанси на отримання прав користування цією ділянкою можуть пропорційно зменшуватися. Отже важливо намагатися знайти ту ділянку, котра буде для вас максимально цікавою.

Для отримання певних деталей ви можете розглянути це посилання https://sale.uub.com.ua/filter/subsoil-use. Якщо ви всерйоз налаштовані на те, щоб поступово долучатися до процесу викупу прав користування надрами певних ділянок, то варто ознайомитись з матеріалами з даного посилання. В перспективі цей напрямок буде більш активно розвиватися, проте вже зараз ви можете знайти тут велику кількість цікавих пропозицій, що можуть бути використані в вашу користь.

Рубрики: Блог