Передмова аукціону з оренди землі та продажу земельних наділів відбудеться раніше, ніж за місяць. У реальному часі відбувається величезна підготовка до аукціонів на платформах електронної системи Prozorro.Sale https://sale.ueex.com.ua/ru/news/aukcion-orendy-zemli-na-majdanchykah-prozorro-prodazhi.

Оренда земельних ділянок за допомогою торгів через Інтернет

Для світу земля є головним джерелом і несе величезний сенс і масштабний характер. У будь-якому випадку, навпаки, це незамінний інструмент у будь-якій сфері підприємництва. Людина живе на землі, з неї походять усі блага цивілізації і виробляється величезна кількість товарів.

Ринок купівлі-продажу землі – це об’єднання соціальних відносин в аграрному секторі, яке передбачає передачу прав власності на наділи для певних цілей та на спеціальну територію. На момент прийняття Законодавчого закону No 552-IX існувала лише його прихована сторона, від того, що продаж землі був законно заборонений. Але ця обставина не стала перешкодою для певного кола людей за допомогою хабарів в обхід Закону шляхом укладення договору оренди на тривалий термін.

З метою регулювання ринкових відносин у 2020 році уряд запровадив реформу земельних відносин, яка триває донині. З цього випливає нещодавнє підписання 272 парламентаріями іншого законодавчого закону No 2195, який регулює механізм купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення та тендерів на оренду земельних ділянок, які перелічені як власність держави та мешканців цієї території.

Подібні аукціони будуть проводитись у системі Prozorro.Sale в електронному відкритому форматі. Учасниками тут стають як юридичні, так і фізичні особи. Купівля прав користування наділом земельної ділянки здійснюється за договором оренди або купівлі-продажу з переможцем аукціону. Це особа чи організація, які запропонували найвищу ціну за лот.

Електронна торгова система Prozorro.Sale дуже доступна і підсвідомо зрозуміла. Правила та ймовірності однакові для всіх учасників. Вони працюють в системі через акредитовані платформи, такі як ТОВ «Українська енергетична біржа». Організаторами тендерів на оренду землі часто є місцева громада або власники приватних власників землі.

Рубрики: Блог