На популярному сайті Української універсальної біржі проходять торги на багатьох напрямках, в тому числі в перспективі реалізація майна державного реєстру. Треба враховувати що на даний час процес не функціонує на повну силу, а всі наявні тендери в цьому розділі заморожені на невизначений термін. Українська універсальна біржа www.uub.com.ua.

Державний резерв країни

Державний резерв існує з моменту незалежності України. Таке товариство значитеся як один із центральних органів влади. Це товариство забезпечує країну необхідними стратегічними запасами, якщо в країні почнеться надзвичайна ситуація. На даний момент на контролі стоїть тридцять три державних підприємства, до яких відносяться склади, холодильні комплекси, великі хлібокомбінати, нафтові хаби та науково-дослідний інститут. Головна мета це збереження стратегічних ресурсів для України. В цей перелік входять сімдесят різноманітних товарів стратегічного значення, та приблизно чотири тисячі входять до мобілізаційного реєстру. 

На кожен ресурс є свій термін придатності, що дозволяє списувати ресурс і поповнювати новим. Всі списані товари в перспективі повинні бути реалізований через систему Прозоро до якої підключена Українська універсальна біржа. Бо в інших випадках можна спостерігають за зловживанням можновладців. По прогнозам вже через деякий час можливість придбати майно списане державним резервом стане доступно для кожного користувача української універсальної біржі. 

Як стати учасником аукціону?

Для того щоб прийняти участь в електронному аукціоні по придбанню списаного майна с державного реєстру, коли така можливість буде доступна, необхідно пройти авторизацію на Українській універсальній біржі. Система Прозоро, яка підключена до центрального сервісу біржі, дозволяє захистити всіх користувачів від шахрайських схем. Також біржа має певний рівень акредитації від Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Дана система є свого роду посередником між підприємствами, які будуть виставляти майно державного реєстру і між потенційними покупцями.

Після реєстрації на Українській універсальній біржі https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/ потенційний покупець чи продавець отримує доступ до приватного кабінет, в якому можна стежити за новини цікавих тендерів, підписатися на розсилку повідомлень на певний вид продукції, а також брати участь в аукціоні. Сучасна система дозволяє спостерігати за проведенням аукціону, а до того, як аукціон не закінчиться замовник не має можливість зв’язуватися потенційним покупцем, навіть перевірка документів замовником відбувається після того, як аукціон закінчено. Як що той хто виграв тендер не підходить по документальним питанням, то переможцем стає той, хто поставив ставку нижче ніж переможець.

Для того щоб стати учасником торгу, необхідно дотримати кілька простих правил:

  • пройти авторизацію на сайті.
  • вивчити всі пропозиції.
  • вибрати цікавить лот.
  • подати заявку, скориставшись особистим кабінетом.
  • зробити ставку.
  • пройти кваліфікацію.
  • перемогти інших конкурентів на аукціоні, перебивши їх ставку.

В електроном аукціоні можуть приймати участь від двох потенційних покупців, які будуть боротися за лот чесним шляхом.

Завдяки Українській універсальній біржі все багато користувачів стали власниками різноманітних активів. При наданні можливості покупки списаного майна кількість користувачів збільшитеся, а державний бюджет буде поповнюватися.

Рубрики: Блог