Дата початку торгів на земельних ділянках з кожним днем ​​наближається. І згідно з нормами, а точніше Законом № 2195, вони будуть проводитись у електронному форматі на біржі УЕБ https://sale.ueex.com.ua/ru/news/zemelqni-torgy-startuyutq-nezabarom-na-majdanchyku-tov-ueb.

Ближче з 01.07. українці почнуть самостійно розпоряджатися власними земельними паями. Виходячи з цього, якщо ви маєте намір придбати сільськогосподарські землі, поспішайте зареєструватися на будь-якій з електронних торгових майданчиків системи ProZorro.Sale. Таким може бути ТОВ «Українська енергетична біржа», яке зможе допомогти вам у проведенні торгових процедур з майном, що належить державі чи місцевій громаді.

Незабаром у Прозорро розпочнуться торги з купівлі-продажу земельних ділянок

Досить тривалий час люди, які займаються сільським господарством (фермери та селяни, сільськогосподарські компанії, приватні власники земельних ділянок) чекали мужніх заходів влади щодо поліпшення земельних відносин в Україні. Завдання запуску ринку землі стосується трохи менше 7 мільйонів людей, які є власниками земельних ділянок або орендарями, які переживають про те, щоб отримати їх для ведення приватного селянського господарства.

Дозвіл на аукціони з продажу земельних ділянок є фактично важливим рішенням, яке увійде в історію для України. Менш ніж за місяць громадяни України матимуть право продавати, обмінювати та передавати в заставу особисті земельні ділянки банкам, а не лише залишати їх своїм наступникам або здавати в оренду. А фермери та селяни, у свою чергу, будуть звільнені від усіх меж і стануть повноправними власниками своїх земель.

Величезні зміни в агровиробничому секторі не зайняли багато часу і були ретельно підготовлені до них заздалегідь. Цього року було вжито багато необхідних заходів, щоб допомогти продовжити трансформацію земель. 

Торгівля земельними ділянками у форматі аукціону на сайті ТОВ УЕБ

Громадське опитування показало, що в даний час, після запуску ринку землі, лише 3% власників землі погоджуються виставити особисту частку на продаж. Ще 10% жителів погодиться приєднатися до продажу ділянок пізніше — коли всі правила та дані аукціонів та формування ціни на землю будуть повністю зрозумілі.

Слід зазначити, що прогнозований попит на перспективному ринку ще до запуску набагато більший, ніж пропозиція. А перспективний дохід від продажу становить приблизно 1 мільйон гривень.

Рубрики: Без рубрики