Сьогодні не потрібно виходити з дому, щоб взяти в оренду комерційну нерухомість у будь-якому місті України, включаючи Хмельницький. Це можна зробити на кілька кліків на відкритому аукціоні на сайті Української універсальної біржі.

Оренда та реалізація комерційної нерухомості у Хмельницькому – дуже перспективний напрямок, щоб розвивати свій власний бізнес. Скориставшись зручною формою пошуку, можна без проблем знайти необхідні лоти в системі.

Що таке комерційна нерухомість

До категорії «комерційна нерухомість» можна віднести всі будівлі приміщення споруди, які використовуються з метою ведення бізнесу, тобто орендар чи власник отримує від цього прибуток. Найбільший попит серед комерційної нерухомості мають:

  1. Часні кабінети, адміністративні будівлі, офіси, бізнес-центри;
  2. Торгові центри, магазини, кіоски, торговельні площі;
  3. Складські приміщення, ангари;
  4. Нічні клуби, бари, кафе, ресторани, фастфуди, їдальні;
  5. Масажні кабінети, перукарні, гуртожитки, хостели, санаторії;
  6. Приватні клініки, лікарні.

Також у розділі комерційної нерухомості на сайті Української універсальної біржі можна знайти і земельні ділянки. Перед покупкою чи орендою нерухомості у Хмельницькому чи іншому місті України, потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  • Де знаходиться об’єкт. Найчастіше віддають перевагу закладам, які знаходяться в центральній частині міста, оскільки від такої нерухомості можна отримати більше прибутку;
  • Зручність транспортної розв’язки;
  • Вимагає об’єкт ремонту;
  • Вартість щодо всіх критеріїв.

В системі Prozorro.Sale є величезна кількість лотів з комерційною нерухомістю в місті Хмельницький. Купівля та участь в аукціонах онлайн допомагає заощадити час та кошти. А завдяки злагодженій системі прозорих аукціонів, можна не перейматися угодою, оскільки всі лоти були перевірені перед реалізацією або здаванням в оренду.

Як купити нерухомість у місті Хмельницький за вигідною ціною

Торги комерційною нерухомістю в будь-якому місті України доступні на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-komercijnoqi-neruhomosti-u-hmelqnycqkomu-na-tov-uub. На сайті зібрані вигідні пропозиції для всіх учасників, котрі бажають придбати майно. Швидкий пошук на сайті допоможуть у декілька кліків знайти потрібний лот.

Не потрібно навіть виходити з дому, щоб прийняти участь в аукціоні. Всі торги відбуваються максимально швидко, чесно та відкрито. Учасники процесу не знають один одного, отже відсутня можливість договорів. Учасник котрий переможе, зможе оформити всі документи без ризику обману. 

Раніше торги проходили у закритому форматі, та вигравав їх частіше учасник, котрий домовився с продавцем заздалегідь. Сьогодні така схема повністю неможлива. Сьогодні виграє той, хто зробив найвищу ставку. Весь процес відбувається прозоро та відкрито для всіх учасників.

Рубрики: Без рубрики