З 1 лютого 2020 року, аукціони з продажу лісу  почали проводити в системі Прозорро.Продажі. Отож, тепер всі великі лісозаготівельні компанії можуть реалізовувати необроблену деревину швидко та зручно. Не потрібно виходити зайвий раз зі стін свого офісу або будинку. Відбулась повна ліквідація укладання договорів напряму. Адже це провокувало «договорняки» та проведення махінацій. А коли з’явилась система Прозорро.Продажі, процедура купівлі-продажу лісу відбувається прозоро і чесно на ринку по всій країні. Цікаво, що зараз продаж необробленої деревини проходить у великих обсягах. Тобто, від 150 куб. м. або від 200 тис. грн початкової вартості лота. 

Наразі вже проведено 23 тисячі успішних публічних торгів. Це доводить, що система онлайн-продажів набрала неабиякої популярності. Менше ніж за рік  на аукціонах було зароблено 664,4 млн. грн. Сьогодні уряд країни намагається удосконалити нормативно-правову базу, що має регулювати реалізацію необробленого лісу на Прозорро.Продажі. Для того, щоб прийняти участь в публічному торзі, потрібно зареєструватися на одному з платформ системи електронних продажів. Дана система дуже легка у використанні і опанувати сучасний модуль, може кожен бажаючий громадянин. 

На Прозорро.Продажі виставляють на продаж деревину.

Система електронних продажів необробленої деревини показала свою ефективність і заслужила довіру всієї країни. Сьогодні деревину реалізовують на всій території України. Найбільші обсяги належать Закарпатській області з прибутком 277,8 млн. грн. Тоді, як в Рівненщині та Житомирщині доходи сягають 115,4 та 120,8 млн. грн відповідно.Виставленими на продаж можуть бути будь-які породи дерев. Тобто м’яколистяні або твердолистяні, які різняться за структурою, властивостями, і тому вони мають різноманітні цільові призначення.

Приймайте участь в аукціоні з продажу лісу, без тіньових схем та махінацій. Ви можете зробити це зареєструвавшись на одному з майданчиків системи. Перейшовши за посиланням можна дізнатися більше про даний процес https://megasale.com.ua/prodazh-derevyny-tryvaye-u-systemi-prozorro-sale/.  Такий процес купівлі-продажу деревини являється дуже зручним та прозорим. Спеціалісти даного майданчика готові відповісти на будь-які ваші запитання щодо лоту та процесу публічного торгу.

Рубрики: Без рубрики