УУБ існує вже більше тридцяти років. Тому він отримує одну з єдиних експертних установ в Україні, яка дозволяє вам давати різні торгові адміністрації. На даний момент з початку 2016 року Організація реєструється в на ProZorro. З цього моменту торгівля є авторитетною, відкритою, віртуальною біржою для публічного придбання різних товарів. В системі ProZorro. продажі проводяться день у день, кожен продаж розділений на кілька принципових класифікацій, де є своя невелика приватизація, дозвіл на додаткове використання мінеральних ресурсів, індивідуальні права на запит авансів, пропозиція землі, транспортних засобів, виробів з дерева, металевих конструкцій, оренда транспортних засобів, рухомого майна, різні види ділових торгів.

Глибоко кваліфіковані представники швидко нададуть допомогу кожному зі своїх клієнтів. Спеціалізована допомога по вправам в рамках Програми надається в дійсно короткі терміни. Для повного комфорту клієнтів торгівля постійно переглядає допомогу. Останнім часом серед нових поворотів подій на станціях Telegram і Viber з’явилися боти. За допомогою електронних роботів організація поліпшила своє призначення по відправці повідомлень. В даний час кожен завербований учасник може отримати деякі відповіді щодо нових продажів, увійшовши на свою адресу електронної пошти. Нові розпродажі та минулі торги повністю відкладаються у вашому профілі Постачальника.

Основна турбота полягає в тому, щоб купити їх, щоб отримати зручні дані з сайту sale.uub.com.ua таким чином, за пару клацань на вашому мобільному телефоні ви можете відстежити будь-які фундаментальні обміни різними вибраними класами. Ви також можете придбати абсолютно нові посилки, які просто з’являться. Це відбудеться в Інтернеті. Наші боти зроблять будь-яку роботу з відстеження потрібної речі, землі, транспорту та адміністрацій. Вони не пропустять жодної пропозиції.

Досягнення протягом останніх років

З прав близько 8 мільярдів гривень, які були отримані в перші десять місяців 2019 року, координатори бартеру в розмірі 1 мільярда гривень були пов’язані з продажем. Переможці закриття заплатили за ту частину, яку отримали.

Всього за пару місяців близько 50 закриттів дають позитивний результат. Так вони стають першопрохідцями серед численних електронних торгів.

За великим рахунком, при обмеженому обсязі приватизаційних бартерів приріст базових витрат може бути на 56% більше, проте члени Uub можуть підняти його до іншого маркера, тобто до 62%. Це додаткові гроші для державних і місцевих фінансових планів.

Більш детально дізнавайтесь на сайті: https://sale.uub.com.ua/about.aspx.

Рубрики: Без рубрики