На жаль, часто відбуваються ситуації, в яких люди не можуть розплатитися зі своїми боргами, і суд змушений відчужити їх майно для повернення позикових коштів.

Все вилучене майно підлягає реалізації, і зараз кожен може придбати що-небудь з нього на аукціонах в системі Прозорро в розділі Продажі, і ви можете перейти на сайт https://megasale.com.ua/poryadok-realizatsiyi-areshtovanogo-majna-na-torgah-prozorro-sale/, якщо вам потрібна більш повна інформація з цього питання.

Принцип роботи аукціону

Традиційний варіант аукціону є відкритий продаж, в ході якої товар продають тим, хто пропонує найвищу ціну. Товари, пропоновані на аукціоні арештованого майна, надходять тільки в результаті відчуження, ліквідації або навіть судового розділу.

Які умови участі в аукціоні

Хоча будь-який бажаючий може брати участь в торгах, все-таки повинні виконуватися певні умови. Наприклад, учасник повинен бути абсолютно дієздатним. Таким чином, певна кількість людей не може стати покупцем в рамках такої процедури, наприклад неповнолітні, особи, які перебувають під опікою чи піклуванням.

Чи зможете ви зробити гарну угоду на аукціоні

Все залежить від кількості учасників і предметів продажу! Що цінніший товар, тим більше людей цікавиться, і тим вище ціни. Однак майте на увазі, що це можуть бути унікальні пропозиції, які дають вам доступ до товарів, які в деяких випадках відсутні на традиційному ринку. І якщо ви є цінителем предметів мистецтва, колекціонером меблів або просто шукаєте привабливий за ціною товар, обов’язково відстежуйте нові лоти, регулярно з’являються в системі.

Чи можна взяти позику в банку, щоб купити товар на аукціоні

В принципі, можна купити дороге майно (наприклад, нерухомість) на аукціоні, профінансувавши покупку за рахунок банківського кредиту. Однак необхідно заздалегідь заручитися принциповим угодою з банком, щоб в подальшому уникнути неприємних сюрпризів.

Зараз все арештоване майно стало набагато доступніше до придбання для всіх бажаючих, тому що мінімізовані схеми вигідного продажу «для своїх», з усіма угодами проводяться у відкритому доступі в умовах рівних можливостей для учасників торгів. І якщо до цих пір у вас були сумніви в чесності та надійності покупки через інтернет, офіційні платформи Прозорро дають вам можливість зробити вигідну угоду.

Рубрики: Блог