Пошук ідеального електронного майданчика для участі в електронних торгах для багатьох підприємців може стати проблемою. Інколи, компанії навіть окремо наймають спеціалістів, щоб вони знайшли найбільш зручний та приємний у користуванні сайт. Насправді, це цілком зрозуміла тенденція, хоча сам процес пошуку сервісу не настільки важкий і його дуже сильно переоцінюють.

Щоб не зробити глобальної помилки буде достатньо скористатись послугами системи ПроЗорро. Якщо система внесена в ПроЗорро, то сервіс вже точно працює легально та не займається махінаціями. При цьому, це не єдиний важливий момент, який варто враховувати й розглядати більше детально.

Яким повинен бути ідеальний майданчик?!

Хоч питання скоріш суб’єктивне, все-таки можна виділити декілька основних моментів й розібратися в тому, яким критеріям повинен відповідати сайт, де ви будете брати участь в торгах.

  • Швидкість роботи –важливо, щоб на сайті максимально швидко оновлювалась інформація. Більш того, він повинен регулярно оновлюватися, так як застарілі ресурси вже не є цікавими користувачам;
  • Зручність – тут вже мова йде безпосередньо про сам інтерфейс, який буде не менш важливою умовою, яку потрібно обов’язково враховувати. Саме тому, вам варто обирати той ресурс, який не буде викликати у вас негативних емоцій.
  • Функціонал – якщо вам важливо, щоб у вас була змога налаштувати розсилку. Максимально эффективно використовувати фільтр й інші можливості, то потрібно впевнитися в тому, що на сайті всі вони доступні;
  • Прозорість та легальність – тут все ще простіше, так як і без зайвих слів зрозуміло, що сайт повинен надавати всім учасникам рівні умови й робити це на загальній основі;
  • Робота технічної підтримки — питання можуть виникати навіть у самих досвідчених користувачів. Тому, важливою умово є те, наскільки активною є технічна підтримка та чи зможе вона давати відповіді на всі поставлені запитання.

Ці 5 критеріїв можна поставити як основу, на яку потрібно опиратися не тільки новачкам, але й тим підприємцям, які вже раніше брали участь в торгах.

Українська універсальна біржа – це сайт, який вже давно став одним з найбільш популярних і з часом ситуація не сильно змінюється. Тут ви можете проводити самі різні процедури, включаючи держзакупівлі. ПроЗорро на Українській Універсальній Біржі виставляє ті ж самі лоти, але сам сайт більшість учасників вважають найбільш зручним та приємним в користуванні.

Рубрики: Блог