Створення тендерного оголошення – це вже не новина у в сучасних умовах ми можемо спостерігати величезну кількість державних закупівель, що проводяться через систему ProZorro. Важливо нагадати, що самі оголошення ви не зможете знайти на цьому сайті. Також, там і не проходять самі торги.

Щоб знайти цікавий для вас лот, потрібно попередньо обрати електронний майданчик з акредитацією. Робиться все це елементарним чином і ви можете обрати той сервіс, який буде здаватися вам найбільш надійним. 

В якості хорошого прикладу варто розглянути варіант з Українською універсальною біржою (УУБ). Сайт tender.uub.com.ua – це дійсно надійний та перевірений часом ресурс, який має немало переваг. При цьому, висновок все рівно залишається за кожним з учасників, тому і рішення потрібно приймати максимально серйозно.

Чому саме УУБ?! 

Почати варто з того, що шукаючи оголошення на будь-якому електронному майданчику ви будете бачити ті ж самі пропозиції. Все тому, що всі оголошення проходять через систему ПроЗорро, та публікуються на акредитованих електронних майданчиках. Різниця лише в тому, як працює саме сервіс.

Що стосується переваг УУБ, то сюди можна віднести:

  • Зручний інтерфейс – хоч деякі користувачі й не беруть даний момент до уваги, він максимально важливий. Ви повинні розуміти, що обраний сайт буде легким в плані використання й ви зможете швидко розібратися в тому, як він працює;
  • Стабільність – на відміну від багатьох інших майданчиків, які періодично не відрізняються стабільною роботу, українська універсальна біржа в цьому плані демонструє реальну стабільність;
  • Оновлення інформації – на сайті УУБ ви можете одним з перших бачити всі нові оголошення з тендерами. Все це досягається а рахунок якісної оптимізації сервісу та його прямого зв’язку з системою ПроЗорро;
  • Технічна підтримка – це ще одна сильна сторона, саме даний майданчик може похизуватися однією з найбільш активних служб підтримки. Відповідно, ви завжди зможете отримати швидку відповідь на чітко поставлене питання.

Насправді, це лише декілька моментів, які дійсно варто брати до уваги. В цілому ж, українська універсальна біржа була однією з перших після того, як запрацювала ProZorro. Відповідно, цей пункт вже дає зрозуміти, що сервіс дійсно надійний і він вже давно встиг себе зарекомендувати в цій області тільки з кращого боку.

Рубрики: Без рубрики