Вільний продаж орних земель стає переконливим аргументом початку роботи ринку і залучення аукціонів по землі. Тільки в демократичних країнах кожному громадянину даються права володіти своїм земельним активом вільно.

Українці з минулого року сперечаються про плюси і недоліки появи земельного ринку. Не залишилися осторонь і провідні діячі з агросектора. Але коли на ділі фізичні особи стануть купувати частини або цілі угіддя, все стане набагато ясніше. При утворенні ринку, вільного від корупції, влада повинна взяти до уваги і думка власників паїв землі, тому, що в їх власності чимала частка аграрних площ України.

У липні з першого числа 2021 роки не звертаючи уваги на місце проживання, у фізичних осіб, жителів України з’явилася можливість отримання в приватну власність до ста гектарів землі. Купувати площі можна буде у приватних осіб, тому, що продаж муніципальних і державних території поки не доступна.

Нерівні можливості щодо земельних ділянок на українському ринку завжди присутні. Сільські жителі, які працювали в минулому в колгоспах, стали власниками ділянок, на яких можна заробляти гроші. Виходить, що у селян існує перевага, а у городян його немає. Все тому, що перші мають перспективами здачі в оренду земель або ведення приватного господарства, маючи стабільний прибуток. Для справедливої ​​організації роботи в аграрній галузі і надати конституційне право для всіх резидентів України підписано Закон № 552.

Площу земельної ділянки на аукціоні Прозорро.Продажі можна придбати 

Для участі в майбутньому ринок землі, який стартує досить скоро, варто вже сьогодні підготуватися. Якщо ви маєте намір реалізовувати землі для сільськогосподарських завдань на аукціонних тогах в системі Prozorro.Sale проходите реєстрацію на майданчику УУБ (Українська універсальна біржа). Більше інформації про продаж землі https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

На даний момент нардепи обговорюють перспективу торгівлі с / г площ за допомогою системи Prozorro.Sale. Ефективна діяльність в розпорядженні такою цінністю як земля, високий дохід від земельної галузі, торги без махінацій і порушень законів-все це забезпечує ця система.

Через спеціальні цифрові майданчика продаж державних і муніципальних площ в Україні проводиться об’єктивно й відповідно законодавства. В системі Прозорро.Продажі не проходять махінації з хабарами і відкатами і закриті процедури. За термін своєї роботи в 4,5 року і внаслідок відкритих продажів, електронна система принесла в дохід держави 37,7 млрд. грн. І подальшим кроком від уряду має бути просування земельних аукціонів на Прозорро.Продажі. 

Рубрики: Без рубрики